adresy kontaktowe | Franz Kleine Vertriebs & Engineering GmbH

zbyt

  Thomas Varlemann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 102
Telefaks+49 (0) 52 58 / 973 23102
tel. komórkowy+49 (0) 176 / 19 73 00 04
E-Mailthomas.varlemann@franz-kleine.net
zakresy kompetencji:
Niemczech

  Alfred Kaßmann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 117
Telefaks+49 (0) 52 58 / 973 23222
tel. komórkowy+49 (0) 176 / 19 73 00 13
E-Mailalfred.kassmann@franz-kleine.net
zakresy kompetencji:
Republik of Czech, Slowakai, Slovenia, Croatia, Bulgaria, Romania, Serbia, Hungary, Austria, Switzerland, Denmark, Sweden, Poland

  Peter Volmer
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 106
Telefaks+49 (0) 52 58 / 973 23106
tel. komórkowy+49 (0) 176 / 19 73 00 11
E-Mailpeter.volmer@franz-kleine.net
zakresy kompetencji:
France, England, Ireland, Finland, Spain, Italy, Portugal, The Baltic, Turkey, Greece, Belgium, The Netherlands, Luxembourg, Asia

  Tatjana Berngardt
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 132
Telefaks+49 (0) 52 58 / 973 23132
E-Mailtatjana.berngardt@franz-kleine.net

Sales procedure in the indoor service

  Karl-Heinz Dieks
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 102
Telefaks+49 (0) 52 58 / 973 263
tel. komórkowy+49 (0) 176 / 19 73 00 03
E-Mailkarl-heinz.dieks@franz-kleine.net


magazyn części zamiennych

  Thomas Wippermann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 278
Telefaks+49 (0) 52 58 / 973 263
tel. komórkowy+49 (0) 176 / 19 73 00 14
E-Mailthomas.wippermann@franz-kleine.net


obsługa klientów

  Thomas Flörke
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 117
Telefaks+49 (0) 52 58 / 973 263
tel. komórkowy+49 (0) 176 / 19 73 00 10
E-Mailthomas.floerke@franz-kleine.net


marketing

  Annemarie Wieners
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 103
Telefaks+49 (0) 52 58 / 973 23103
E-Mailannemarie.wieners@franz-kleine.net