Kontaktni naslov | Franz Kleine

Prodaja Nemčija

 Herr Thomas Varlemann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 102
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 214
Mobil+49 (0) 173 / 7 25 55 51
E-Mailthovarlemann@aol.com


Prodaja vzhodna - in srednja Evropa

 Herr René Lachmann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 108
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 214
Mobil+49 (0) 173 / 5 20 40 87
E-Mailrene.lachmann@franz-kleine.net
Področje pristojnosti:
Tsch. Republik, Slowakai, Slowenien, Kroatien, Bulgarien, Rumänien, Serbien, Ungarn


Prodaja zahodna Evropa

 Herr Alfred Kaßmann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 117
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 263
Mobil+49 (0) 173 / 2 69 90 02
E-Mailalfred.kassmann@franz-kleine.net
Področje pristojnosti:
Frankreich, Belgien, Niederlande, Luxemburg, Österreich, Schweiz, Dänemark, Schweden, Polen

 Herr Peter Volmer
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 106
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 214
E-Mailpeter.volmer@franz-kleine.net
Področje pristojnosti:
England, Irland, Finnland, Spanien, Italien, Portugal, Baltikum, Türkei, Griechenland


Prodaja vzhodna Evropa

 Herr Jürgen Schreiber
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 151
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 214
Mobil+49 (0) 173 / 2 69 90 12
E-Mailjuergen.schreiber@franz-kleine.net

 Frau Lisa Knaus
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 103
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 214
E-Maillisa.knaus@franz-kleine.net

Skladišče rezervnih delov

 Herr Thomas Wippermann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 278
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 263
Mobil+49 (0) 173 / 2 69 90 11
E-Mailthomas.wippermann@franz-kleine.net


Servisna služba

 Herr Thomas Flörke
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 117
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 263
Mobil+49 (0) 173 / 5 21 02 30
E-Mailthomas.floerke@franz-kleine.net


Marketing

 Frau Lisa Knaus
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 103
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 214
E-Maillisa.knaus@franz-kleine.net


Franz Kleine Vertriebs & Engineering GmbH
Ferdinand-Henze-Str. 6-10 - 33154 Salzkotten - Germany
Telefon +49(0)5258/973-0 - Telefax +49(0)5258/973-214 - info@franz-kleine.net - www.franz-kleine.net