Kontaktni naslov | Franz Kleine Vertriebs & Engineering GmbH

Prodaja

  Thomas Varlemann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 102
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 23102
Mobil+49 (0) 176 / 19 73 00 04
E-Mailthomas.varlemann@franz-kleine.net
Področje pristojnosti:
Nemčija

  Alfred Kaßmann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 117
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 23222
Mobil+49 (0) 176 / 19 73 00 13
E-Mailalfred.kassmann@franz-kleine.net
Področje pristojnosti:
Republik of Czech, Slowakai, Slovenia, Croatia, Bulgaria, Romania, Serbia, Hungary, Austria, Switzerland, Denmark, Sweden, Poland

  Peter Volmer
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 106
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 23106
Mobil+49 (0) 176 / 19 73 00 11
E-Mailpeter.volmer@franz-kleine.net
Področje pristojnosti:
France, England, Ireland, Finland, Spain, Italy, Portugal, The Baltic, Turkey, Greece, Belgium, The Netherlands, Luxembourg, Asia

  Tatjana Berngardt
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 132
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 23132
E-Mailtatjana.berngardt@franz-kleine.net

Sales procedure in the indoor service

  Karl-Heinz Dieks
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 102
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 263
Mobil+49 (0) 176 / 19 73 00 03
E-Mailkarl-heinz.dieks@franz-kleine.net


Skladišče rezervnih delov

  Thomas Wippermann
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 278
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 263
Mobil+49 (0) 176 / 19 73 00 14
E-Mailthomas.wippermann@franz-kleine.net


Servisna služba

  Thomas Flörke
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 117
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 263
Mobil+49 (0) 176 / 19 73 00 10
E-Mailthomas.floerke@franz-kleine.net


Marketing

  Annemarie Wieners
Telefon+49 (0) 52 58 / 973 103
Telefax+49 (0) 52 58 / 973 23103
E-Mailannemarie.wieners@franz-kleine.net